Üretim
Ana Sayfa / Hizmetler / Üretim

Üretim


Ofislerimiz, çok sayıda kapalı ve açık üretim alanlarına sahip fabrikalarımız, ARGE merkezimiz, ve test laboratuvarımızla toplam 80.000 m2’nin üzerinde üretim alanına sahip Ankara’daki merkez kampüsümüzde enerjinin her alanında en iyi hizmet, ürün ve çözümleri sunuyoruz.

Merkez kampüsümüzde üretimini yaptığımız geniş bir yelpazedeki ürün ve sistemlerle uluslararası anlamda önemli bir tedarikçi pozisyonuna geldik, ve 5 kıtada 60 ülkeye tedarik ettiğimiz ürünlerle önemli ihracat rakamlarına ulaştık.

Her biri alanında tecrübeli ve kalifiye mühendis, tekniker ve işçi kadromuzla elektriğin üretimi, iletimi, dağıtımı ve kontrolünde kullanılan yüksek gerilim, orta gerilim ve alçak gerilim ürün ve sistemler üretmekte, ve tüm dünyaya tedarik etmekteyiz. Uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde üretilen ürünlerimiz Avrupa’daki laboratuvarlarda tip testlerden geçmekte, ve farklı ülkelerin standartları ve şartnamelerine uygun olarak tasarlanıp üretilerek dünya çapında çok sayıda projeye tedarik edilmekte.

Uluslararası ticaret aktivitelerimizde önemli bir avantaj sağlayan İstanbul Tuzla’da yer alan serbest bölge firmamız ile ihracat anlamında ülkemize önemli bir değer katıyor, üretim gücümüzü ve sektördeki uluslararası rekabetçiliğimizi artırmak için hem merkez kampüsümüzde hem de yurt dışı tesislerimizde sürekli olarak yeni üretim yatırımları planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim
Üretim